Distanta rutiera intre Suceava si Predeal - Infoturism.ro

CFR Călători 09:57 - 19:36 Cluj Napoca Est - Predeal 64,35 RON 9 h 39 min 2 schimbări Detalii CFR Călători 19:35 - 06:33 Cluj Napoca Est - Predeal 64,70 RON 13 h 2 min 2 schimbări Detalii CFR Călători 07:28 - 16:17 Cluj Napoca Est - Predeal 66,20 RON 8 h 49 min 2 schimbări Detalii CFR Călători 15:11 - 23:01 Cluj Napoca Est - Predeal 67 RON 7 h 50 min 2 schimbări

Autobuze Brașov - Predeal | orar + preț | Autogari.RO

Distanta rutiera intre Predeal pana la Cluj Napoca. Distante rutiere de la Predeal catre:

Autobuze Predeal - București | orar + preț | Autogari.RO

Distanţa rutieră între toate oraşele din sau Europa. Puteţi afla distanţe în km pe şosea sau în linie dreaptă între localităţile din . Planificator rute avansat, oferă trasee auto alternative dintre două sau mai multe oraşe, consum, viteză medie, elevaţia şoselei de-a lungul rutelor.

Tren Bucuresti Predeal | Mersul Trenurilor

Distante rutiere pana la Predeal: Distanta rutiera dintre orase exprimata in Km: Alba Iulia: Predeal 256 Km: Alexandria: Predeal 166 Km: Arad: Predeal 438 Km: Azuga: Predeal 5 Km: Bacau

Trenuri București - Predeal: mersul trenurilor, orare și

Distanţa Predeal-Cluj-Napoca în Km vă este reprezentată pe hartă. Traseu Predeal-Cluj-Napoca pe şosea. Distanţa rutieră dintre Predeal şi Cluj-Napoca, viteză, timp, consum şi costul mediu. Tot aici şi distanţa aeriană Predeal-Cluj-Napoca exprimată în km sau mile.

Autobuze Predeal - Sinaia | orar + preț | Autogari.RO

Mersul trenurilor Predeal Bucuresti nord iti pune la dispozitie toate informatiile CFR cu privire la aceasta ruta, orarul complet, pretul biletelor, intarzierile, distanta feroviara, timpul de parcurs cat si dotarile pe care trenul le are: Wifi, priza, aer conditionat, spatiu pentru fumatori si multe altele. In urma cautarii Dvs. tren Predeal Bucuresti nord au fost gasite urmatoarele rezultate

Distanţa Cluj-Napoca Predeal - Distanţe rutiere

Mersul trenurilor Predeal Busteni iti pune la dispozitie toate informatiile CFR cu privire la aceasta ruta, orarul complet, pretul biletelor, intarzierile, distanta feroviara, timpul de parcurs cat si dotarile pe care trenul le are: Wifi, priza, aer conditionat, spatiu pentru fumatori si multe altele. In urma cautarii Dvs. tren Predeal Busteni au fost gasite urmatoarele rezultate: pretul

Distanta rutiera intre Predeal si Cluj Napoca

Mersul trenurilor Cluj napoca Predeal iti pune la dispozitie toate informatiile CFR cu privire la aceasta ruta, orarul complet, pretul biletelor, intarzierile, distanta feroviara, timpul de parcurs cat si dotarile pe care trenul le are: Wifi, priza, aer conditionat, spatiu pentru fumatori si multe altele. In urma cautarii Dvs. tren Cluj napoca Predeal au fost gasite urmatoarele rezultate

Distanta Predeal Cluj-Napoca

La 7 km distanta de Predeal langa partia de ski, intr-o zona exceptional de salbatica si incredibil de frumoasa, cu soare si aer curat, se afla Hotelul Piatra Craiului. Hotelul dispune de 22 de camere (14 duble si 8 garsoniere) cu clasificare de 2 si 3 stele.Complet renovat in 2004 pentru o a oferi un confor cat mai mare turistilor hotelul

Distante rutiere Predeal | Distante intre Predeal si alte

CFR Călători 08:10 - 11:13 București Nord - Predeal 16,60 RON 3 h 3 min Direct Detalii CFR Călători 16:32 - 19:47 București Nord - Predeal 16,60 RON 3 h 15 min Direct Detalii CFR Călători 18:46 - 21:39 București Nord - Predeal 16,60 RON 2 h 53 min Direct Detalii CFR Călători 22:23 - 00:52 București Nord - Predeal 16,60 RON 2 h 29 min Direct Detalii CFR Călători 21

Tren Predeal Busteni | Mersul Trenurilor

Traseu. DN1 are traseu comun cu E60 între București și Brașov și de asemenea între Turda și Borș, cu E68 între Brașov și Sebeș, cu E79 între Oradea și Borș, precum și cu E81 între Veștem și Cluj-Napoca.. La ieșirea din țară (), DN1 face legătura cu drumul național 42 din Ungaria (se continuă E60 și E79).Între Veștem și Sebeș, DN1 are traseu comun cu DN7.

Trenuri Cluj-Napoca - Predeal: mersul trenurilor, orare și

cluj predeal distanta
Distanta aeriana: 208 km (129 mi) Durata zbor: 18 minute (km/h) Cati km sunt de la Cluj Napoca la Predeal? Distanta auto este 321 km (200 mi) iar Distanta in avion este 208 km (129 mi) Cate ore dureaza deplasarea cu masina? 4 ore 30 de minute Cat dureaza zborul de la Cluj Napoca la Predeal? Durata zbor: 18 minute (800km/h)

Distanţa Predeal Făgăraş

Distanta Bran Predeal. Traseu, consum si pret carburant, taxe de drum, limite de viteza, timp necesar, pauza recomandata, puncte intermediare, harta Bran, harta Predeal

Tren Predeal Bucuresti | Mersul Trenurilor

Distanta de la Predeal la Cluj pe Harta Harta rutiera a Romaniei si traseul ce trebuie urmat pentru a ajunge din Predeal in Cluj si vremea lor pe azi si urmatoarele zile. Vremea in Predeal. duminică -4° / 1° % Parțial înnorat luni-5° / 0° 100% Ninsoare marți-4° / 3° 100% Însorit miercuri-2° / 4° 0% Însorit joi-1° / 6° 0% Însorit Vremea in Cluj. duminică: 0° / 6° % Parțial

Autobuze Cluj Napoca - Predeal | orar + preț | Autogari.RO

cluj predeal distanta
Distante rutiere pana la Predeal: Distanta rutiera dintre orase exprimata in Km: Alba Iulia: Predeal 256 Km: Alexandria: Predeal 166 Km: Arad: Predeal 438 Km: Azuga: Predeal 5 Km: Bacau